Zagraniczne fundacje proaborcyjne przekazały milion złotych na organizację tzw. czarnych protestów w Polsce!

Zagraniczne fundacje proaborcyjne przekazały milion złotych na organizację tzw. czarnych protestów w Polsce!

Protest zwolenniczek aborcji w Dublinie.   Fot.: William Murphy/ 2.0 Generic/Wikimedia Commons Protest zwolenniczek aborcji w Dublinie.  Fot.:William Murphy/ 2.0 Generic/Wikimedia Commons Fundacja Ordo Iuris udowodniła, iż organizowane w ubiegłym roku na terenie całej Polski „czarne protesty”, które powszechnie uważane są za oddolny i spontaniczny ruch zatroskanych kobiet, w rzeczywistości były nakręcane dzięki olbrzymim pieniądzom z zagranicy. Okazuje się, że głównym sponsorem krzykliwych wieców spod znaku macicy, pokazującej wszystkim przeciwnikom aborcji środkowy palec, był nie kto inny jak George Soros. W poparcie dla zwolenniczek aborcji, chętnie angażowały się też niektóre polskie uczelnie publiczne, na przykład poprzez usprawiedliwienie nieobecności studentów w „czarny poniedziałek”.

Ordo Iuris donosi, iż „analiza niektórych tylko danych dostępnych na oficjalnych stronach internetowych wskazuje, że na zablokowanie inicjatywy obywatelskiej „Stop Aborcji”, feministki otrzymały około miliona złotych. W „czarne protesty” wbrew wiążącej je zasadzie bezstronności światopoglądowej aktywnie zaangażowała się też część polskich uczelni publicznych”.

W finansowanie czarnych protestów bezpośrednio zaangażowany był Global Fund for Women (GFW), organizacja, która według swoich postulatów ma za zadanie wspierać prawa kobiet na świecie. Co ciekawe, wspomniana fundacja jest partnerem i grantobiorcą Open Society Foundations, a więc największej międzynarodowej fundacji George’a Sorosa.

Osiem błogosławieństw

Osiem błogosławieństw

ks. Waldemar Chrostowski

Treść ośmiu błogosławieństw wygłoszonych przez Chrystusa na Górze jest bez wątpienia znana większości katolików. Jednak z właściwą ich interpretacją bywają niestety kłopoty. Najwięcej trudności przysparza zwykle wyjaśnienie, kogo miał Jezus na myśli mówiąc o „ubogich w duchu”.  Jak wszyscy dobrze wiemy wiara żywi się pobożnością, ale trwały fundament ma w ugruntowanej wiedzy.

 

W Polsce główną organizacją odpowiedzialną za czarne marsze była Federa, czyli Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Według informacji na oficjalnej stronie GFW, w 2016 roku organizacja przekazała Federze grant mający na celu „wstrzymanie przyjęcia przez rząd propozycji ustawy o zakazie aborcji”. Co więcej, fundacja chwali się, że dzięki przekazanym pieniądzom wsparła „szeroką koalicję grup kobiet i innych organizacji w całej Polsce”, a także „uruchomiła skuteczne kampanie medialne, aby wywierać nacisk na rząd w 2016 r., prowadząc do masowych protestów w „czarny poniedziałek”, dzięki którym parlament wycofał się z proponowanego ustawodawstwa w październiku”. Według oficjalnych danych Federa miała otrzymać od GFW 12 tysięcy dolarów. Finansowe wsparcie od wspomnianej fundacji otrzymała także Fundacja Współpracy Kobiet. Na jej konto w 2016 roku miało wpłynąć 10 tysięcy dolarów.

To tylko niektóre ze źródeł, które wspierały ruch aborcyjny w Polsce. Ordo Iuris na swojej stronie wskazuje na dużo więcej instytucji i fundacji, które wsparły pieniężnie polski ruch feministyczny. Dane przedstawione przez Ordo Iuris jednoznacznie pokazują, że „polskie organizacje feministyczne są regularnie sponsorowane przez zagraniczne lobby aborcyjne”.

Na dzień dzisiejszy Instytut na rzecz Kultury Prawnej wykazuje, że na działania przeprowadzone przez feministki w 2016 roku, w tym „czarny protest”, organizatorzy otrzymali około miliona złotych.

 

Źródło: Ordo Iuris, kf

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.