W Colorado zatrzymano groźną ustawę. Miała umożliwiać dwunastolatkom samodzielne decydowanie o podjęciu terapii psychiatrycznej!

Kolejna próba ataku ideologii gender na najmłodszych i bezbronnych. Fot. Tony Webster/ Wikimedia Commons Kolejna próba ataku ideologii gender na najmłodszych i bezbronnych. Fot. Tony Webster/ Wikimedia Commons Senat w Kolorado na początku maja głosował nad ustawą, która mogła przynieść tragiczne w skutkach konsekwencje. Chodzi o ustawę HB17-1320, dzięki której już dwunastoletnie dziecko bez zgody i wiedzy rodziców mogłoby uczestniczyć w terapii psychiatrycznej, jeżeli samo uznałoby, że jej potrzebuje. Za taką zmianą prawa bardzo mocno optowało środowisko LGTB.

Głosowanie nad ustawą odbyło się 1 maja bieżącego roku, dzięki prężnemu działaniu środowisk walczących o tradycyjny obraz rodziny, zmianę udało się odrzucić 2/3 głosów.

Znak, któremu sprzeciwiać się będą

Znak, któremu sprzeciwiać się będą

Adam Bujak, Karol Wojtyła

Unikatowe wydanie ze wzruszającym listem Jana Pawła II o tym albumie napisanym trzy dni przed śmiercią! Watykan, Wielkanoc 2005 Drogi Panie Adamie, Bardzo dziękuję za życzenia i dedykację na ofiarowanym mi albumie "Znak, któremu sprzeciwiać się będą". Wdzięczny jestem za towarzyszenie mi modlitwą i cierpieniem w tym czasie zmagań z chorobą. Odwzajemniam życzenia świąteczne.

 

Dlaczego ustawa była groźna i dlaczego środowiskom LGTB tak bardzo na niej zależało? Okazuje się, że w niektórych amerykańskich szkołach w stanie Kolorado już zatrudniono swoistego rodzaju terapeutów, którzy podobno mieli pomagać dzieciom w zaakceptowaniu swojego homoseksualizmu czy też sytuacji, które można określić mianem transgenderowych. Co oznacza, że jeżeli chłopiec czy dziewczynka nie czuje się zbyt dobrze z własną płcią, terapeuta pomoże zrozumieć, że skoro chłopiec nie czuje się chłopcem to znaczy, że wcale nim nie jest, i że w zasadzie może być takiej płci jaką sobie wymarzy. Wspomniani terapeuci mieli po prostu pokazać dziecku, że to co wydaje się nienormalne, jest jak najbardziej naturalne.

Skandalem jest fakt, że rodzice nic nie wiedzieli o zatrudnieniu w szkołach tychże terapeutów! Wszystko odbywało się za ich plecami. Gdyby ustawa HB17-1320 przeszła, terapeuci z łatwością mogliby przekonywać dzieci, że powinny wybrać się na terapię, która pomoże zrozumieć inność ich płci. Innymi słowy, byłyby to doskonałe narzędzia do robienia wrażliwym i chłonącym wszystko dzieciom wody z mózgu. Przekonanie dziecka, że potrzebuje pomocy specjalisty prawdopodobnie przychodziłoby niezwykle łatwo.

W oryginale projekt ustawy miał zezwalać na samodzielne podejmowanie decyzji o leczeniu psychiatrycznym nawet 10-latkom! Jednak dość szybko autorzy HB17-1320 podnieśli wiek do 12 roku życia, mając nadzieję, że dzięki temu łatwiej przeforsują dokument.

Argumentem ruchu LGTB, który silnie naciskał na to, aby ustawa przeszła, było zapobieganie samobójstwom wśród dzieci. Ponadto przekonując, iż rodzice w takich sytuacjach często stanowią problem, dlatego należy ich odizolować od wolnej decyzji dziecka.

 

Źródło: Mass Resistance, leg.colorado.gov, kf

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.