Ośmiolatek bierze udział w występach drag queen! Rodzice chłopca są zachwyceni.

Agażowanie dzieci do promowania homoseksualizmu jest obrzydliwe i powinno być surowo karane. Fot.: kadr z filmu na kanale youtube Agażowanie dzieci do promowania homoseksualizmu jest obrzydliwe i powinno być surowo karane. Fot.: kadr z filmu na kanale youtube Uwielbiany przez gejowskie media ośmiolatek Nemis, robi karierę jako drag queen. Chłopiec występuje jako „Lactatia”, na występach nosi mocny makijaż, pomalowane paznokcie, kręcone włosy, buty na wysokim obcasie oraz świecące cekinami dziewczęce ubranko. Chłopiec ma nawet swojego ulubionego drag queena Ginger Minj, którego ceni za charakteryzację i dobór garderoby. Rodzice stoją murem za dzieckiem, można nawet nazwać ich „ojcami sukcesu”, gdyż sami charakteryzują chłopca i wysyłają go na kolejne występy twierdząc, że dzięki temu dają dziecku wybór do określenia swojej płci i osobowości.

Rodzice Nemisa stanowią idealny przykład rodziców o skrajnie lewicowych poglądach, które jak widać są również skrajnie nieodpowiedzialnymi poglądami. Dawanie dziecku wolności wyboru objawiało się w tym, że od najmłodszych lat przebierali swojego syna w dziewczęce ubranka. „Jeśli chodzi o rolę płci, podarowaliśmy obojgu naszym dzieciom ideę, że nic nie jest zarezerwowane tylko dla dziewczynek, lub tylko dla chłopców. Dorastał bawiąc się monster trackami i jeżdżąc na deskorolce w zabawnych butach i kostiumach księżniczek należących do siostry”. Rodzice utwierdzają syna w przekonaniu, że jest gwiazdą, i nie jest istotne, co będą mówić o nim inni, najważniejsze aby był sobą.

„Zamiast sobotnich treningów piłki nożnej, mamy lekcje [popularnego w środowisku drag queen] tańca. Kiedy idziemy na zakupy, jest naturalne, że kupujemy zarówno obcisłe czarne jeansy w czaszki jaki i tiule”.

Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.

Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.

Paweł Stachnik, ks. Waldemar Cisło

Co trzy minuty gdzieś na świecie ginie jeden chrześcijanin; nie umiera naturalną śmiercią; ginie męczeńsko za to, że nie chciał wyrzec się Pana Jezusa. Świat z tego powodu nie lamentuje, wielcy politycy nie protestują, organizacje pozarządowe tego nie zauważają. Śmierć chrześcijanina - niemal zawsze z rąk muzułmanów – nie oburza mass mediów. Co innego nieszczęścia wyznawców islamu – to powinno nas poruszać.

 

Rodzice są dumni ze swojego postępowania, i nie rozumieją krzywdy jaką wyrządzają dziecku, które poprzez ich lekkomyślność nie potrafi utożsamić się ze swoją płcią. Rodzicom Nemisa nie przeszkadza fakt, że wysyłając chłopca na występy zapoznają go z dewiantami i homoseksualistami, wydają się być wręcz dumni z faktu, że ich syn może w przyszłości zostać gejem. „[Nemis] rozumie, że większość osób w środowisku drag queen jest gejami. Wiele o tym rozmawialiśmy, ponieważ [Nemis] wyraził obawę, że ludzie nie mogą nie brać go za prawdziwą drag queen, lub nie traktować go poważnie, ponieważ nie czuje się gejem”.

“Być może będzie się w przyszłości identyfikował jako gej. Kto wie? Szczęśliwie dla niego, ma przed sobą całe życie, aby ukształtować te aspekty swojej osobowości”.

Niestety w tym szalonym świecie ogarniętym ideologią gender, rodzicom nie grozi nic za wpajanie dziecku perwersyjnego zachowania i kreowanie go na gwiazdę w zboczonym środowisku. Jest wręcz odwrotnie, rodzice i szkoły, które nie wspierają genderowych pragnień dzieci, są straszeni odebraniem dzieci i sądem.

Sam chłopiec jest zdania, że jeżeli, jakieś dziecko chce być chłopcem mimo, że jest dziewczynką, lub odwrotnie, a jego rodzice tego nie akceptują i nie chcą mu w tym pomóc, to powinno po prostu zmienić rodziców! Podobnie, jeżeli z tego powodu nie jest akceptowane przez przyjaciół, powinno zmienić przyjaciół.

 

Źródło: Life Site News, kf

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.