Nowa strona internetowa pomaga przeprowadzić aborcję w domu

Nowa strona internetowa pomaga przeprowadzić aborcję w domu

W dzisiejszych czasach normalna rodzina, aby żyć godnie i uchronić się przed zagładą najbardziej podstawowych praw musi wyjść na ulicę i protestować. Fot.: Adam Bujak/ fotografia pochodzi z książki W dzisiejszych czasach normalna rodzina, aby żyć godnie i uchronić się przed zagładą najbardziej podstawowych praw musi wyjść na ulicę i protestować. Fot.: Adam Bujak/ fotografia pochodzi z książki "Ideologia gender" Autorzy strony swoje mordercze zamiary opakowują w ładne słówka, wszystko podlewając "prawami kobiet", w co drugim zdaniu.

 

Holenderska organizacja Women Help Women (Kobiety Pomagają Kobietom) zajmująca się promocją zabijania nienarodzonych dzieci otworzyła swoją stronę dla mieszkanek Stanów Zjednoczonych Ameryki. Women Help Women już wcześniej zajmowała się doradztwem w jaki sposób przyjmować środki wczesnoporonne takie jak misoprostol, w warunkach domowych, podczas gdy nawet Światowa Organizacja Zdrowia nakazuje, aby te groźne środki przyjmować w warunkach szpitalnych.

Nowa strona internetowa jest jak twierdzą jej założyciele adresowana "do kobiet z USA, które martwią się o swoje prawa reprodukcyjne". Można na niej m.in. znaleźć poradnik nazwany "Samodzielna aborcja. Bezpiecznie i z wsparciem", gdzie krok po kroku opisane jest jak przy pomocy wspomnianych środków doprowadzić do poronienia.

Choć w USA aborcja jest legalna w każdym stanie i każdy z nich posiada jedną klinikę aborcyjną, to jednak samodzielne przyjmowanie specyfików wczesnoporonnych jest zakazane. Kobiecie, która bierze pigułkę aborcyjną na własną rękę bez nadzoru wskazanej kliniki, może grozić areszt.

Aborcjoniści twierdzą, że ich strona jest właśnie adresowana do tych kobiet, których nie stać na pójście do kliniki. Z fałszywą troską stwierdzają, że "kobiety w Stanach Zjednoczonych, przyjmowały i nadal przyjmują te środki bez odpowiedniego poinstruowania. Kiedy kobieta jest niespokojna i trzyma pigułkę w swoich dłoniach może nie wiedzieć co zrobić... My pomagamy jej to zrozumieć."

PAKIET Utopia Europejska + Europa zjednoczona w Chrystusie w promocyjnej cenie 79 zł

PAKIET Utopia Europejska + Europa zjednoczona w Chrystusie w promocyjnej cenie 79 zł

Jan Paweł II, Krzysztof Szczerski

Utopia Europejska.

 

Strona oferuje również możliwość połączenia się z konsultantem, który krok po kroku przekaże jak zabić poczęte dziecko. Autorzy strony swoje mordercze zamiary opakowują w ładne słówka, wszystko podlewając "prawami kobiet", w co drugim zdaniu. "Naszym podstawowym celem jest dostarczanie informacji i wsparcia kobietom w USA, w kwestiach dotyczących samodzielnej aborcji, aby zredukować negatywny wpływ na zdrowie, związanych z niebezpiecznymi metodami aborcji," czytamy.

Na stronie znajdziemy także odnośniki do miejsc gdzie można kupić środki wczesnoporonne. Poprzez internet można bardzo często ominąć oficjalne drogi i nabyć pigułki zabijające nienarodzone dzieci bez recepty i bez jakiegokolwiek nadzoru.

 

źródło: Telegraph, łs

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.