Kościół anglikański otwarcie promuje ideologię gender w szkołach!
Złoty tydzień

Kościół anglikański otwarcie promuje ideologię gender w szkołach!

Ideologia gender jest źródłem patologii i głębokiego rozstroju osobowości.    Fot.:Melinda/ 2.0 Generic/Wikimedia Commons Ideologia gender pod przykrywką kolorowej wolności, niesie patologie i głęboki rozstrój osobowości. Fot.:Melinda/ 2.0 Generic/Wikimedia Commons Kościół anglikański otwarcie poparł nienormalność. W oficjalnym oświadczeniu, wyraził poparcie dla promowanej przez ideologię gender zabawy z płcią i odkrywania przez dzieci własnej tożsamości płciowej. Najnowszy program wychowania dzieci przez szkołę w Wielkiej Brytanii polega na tym, że dziecko ma mieć możliwość poszukiwania swojej prawdziwej tożsamości płciowej, która może być niezgodna z płcią biologiczną. Oficjalnie działania te mają na celu zniwelować homofobię i prześladowania na tym tle, w praktyce jednak doprowadzą do licznych patologii i zniszczenia osobowości człowieka.

Kościół anglikański zamiast troszczyć się o wychowanie najmłodszych w duchu prawdy i miłości, postanowił poprzeć tę niezgodną z naturą procedurę i zaapelował, by pozwolić odkrywać dzieciom ich tożsamość płciową, bez narażania ich na pośmiewisko i zawstydzenie. „Uczniowie muszą umieć bawić się całym wachlarzem tożsamości i badać kim mogą być”, a nauka chrześcijańska nie może im tego utrudniać.

 Niewinne poszukiwanie tożsamości płciowej uderzyć ma w najmłodszych. Chodzi o dzieci uczęszczające do przedszkola i podstawówki. Według ideologii gender to właśnie takim dzieciom trzeba dać możliwość wyboru tiary, obcasów, kasku strażackiego, czy paska z narzędziami, bez porządkowania jako ich, jako męskie lub żeńskie. Klasyfikacja to zdaniem ideologii domena dorosłych, których myślenie jest źródłem nietolerancji. W angielskich szkołach dochodzi do pojedynczych przypadków, kiedy nauczyciel otrzymuje karę, za zwracanie się do uczniów zaimkami określającymi płeć. Według wytycznych, nauczycie może zwracać się do nich neutralnie lub imiennie.

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

 Szkoła i anglikanie, chcą tym działaniem, rzekomo uchronić dzieci przed cierpieniem i nietolerancją. Według wytycznych szkoły mają „promować godność dla wszystkich”, pozwalając uczniom „zaakceptować różnicę wszystkich odmian płciowych i uzyskać poparcie dla własnej tożsamości płciowej lub orientacji seksualnej [swojej] i innych”. Zdaniem Kościoła anglikańskiego dzieciom, które są na etapie „próbowania” należy zapewnić wolność i uwolnienie od przestarzałych norm.

 Rzeczywistość jest jednak inna. Jak tłumaczy Krzysztof Karoń, próby wpajania niezgodnych z biologiczną płcią zachowań, jest nie tylko błędne ale i destrukcyjne dla osobowości człowieka. Na podstawie licznych przykładów pokazuje, że „ani zabiegi chirurgiczne, ani kuracje hormonalne ani sprzeczne z biologiczną tożsamością człowieka wychowanie nie zmienia tej tożsamości, a próby kształtowania tożsamości sprzecznej z naturalną prowadzą do głębokiego rozstroju osobowości” Co oznacza, „że wprowadzanie ideologii gender do powszechnego systemu wychowania musi doprowadzić do patologizacji życia społecznego i jej ekonomicznych skutków”.

Niestety, głosy przeciwne wprowadzaniu ideologii gender w szkołach są zagłuszane. A chrześcijanie, którzy zgodnie z nauką Chrystusa, kierują się szacunkiem i miłością, przedstawiani są, jako ograniczająca wolność ciemnota.

 

Źródło: independent, Solidarni2010, kf

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.