Kolejny przyczynek Sorosa do destrukcji tradycyjnych wartości i człowieczeństwa!
Złoty tydzień

Kolejny przyczynek Sorosa do destrukcji tradycyjnych wartości i człowieczeństwa!

Multimiliarder  finansuje narkomanów, a promocję tradycyjnych wartości nazywa „fałszywą narracją i zagrożeniem”.

Ostatnio od Ewy Senkowskiej, reprezentującej CitizenGO dostaliśmy informację o aktywności Sorosa w Ameryce Łacińskiej. W mailu zamieszczony był cytat jego wypowiedzi: „W Ameryce Łacińskiej mamy do czynienia z falą fałszywej narracji, która zagraża prawom społeczności LGBTI, mobilizując wyborców i ruchy konserwatywne. Jeśli ta fałszywa narracja będzie kontynuowana, prawa kobiet i społeczności LGBTI zdobyte z takim wysiłkiem, mogą być zagrożone”. (Soros)

Soros wspiera finansowo organizacje, które swoją działalnością chcą zanegować nasze wspólne wartości i tym samym zniszczyć normalne społeczeństwo. Na konto zarządzanej przez siebie organizacji o charakterze pozarządowym Open Society Foundations przekazał w ubiegłym roku 18 miliardów dolarów. Pieniądze służą między innymi promocji ideologii gender, wspierają działania popierające aborcję oraz małżeństwa jednopłciowe. Organizacje korzystające z tych środków przyczyniają się do radykalnej sekularyzacji społeczeństwa i są nastawione wrogo do chrześcijaństwa.

Na stronie internetowej Open Society Foundations Soros jest otwarcie przedstawiony jako ten, który w ramach „promowania sprawiedliwości i równości”, finansuje między innymi  „grupy reprezentujące narkomanów, osoby świadczące usługi seksualne i należące do LGBTI”, czyli według Sorosa osoby „dyskryminowane tylko za to, kim są ”. Ta działalność, według portalu, sytuuje go „wśród czołowych filantropów na świecie”. Co za ironia! Za filantropię uchodzi teraz m.in. finansowanie – narkomanów, a tym samym i tych, którzy narkotyków im dostarczają.

PAKIET George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata i Banksterzy w cenie 79 zł

PAKIET George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata i Banksterzy w cenie 79 zł

Janusz Szewczak, Andreas von Rétyi

George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata i Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy  W promocyjnej cenie 79 zł zamiast 118 zł

 
George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata
 
Kim jest naprawdę? Wygląda na to, że globalnym cinkciarzem, który dorobił się na gigantycznych spekulacjach walutami. Sam siebie kreuje na wielkiego filantropa, w rzeczywistości jest megazagrożeniem dla świata.

Organizacja CitizenGO sprzeciwia się destrukcyjnym działaniom Sorosa. Broni tradycyjnych wartości, których nośnikiem jest normalna rodzina, pielęgnująca i szanująca życie oraz ciesząca się wspólną wolnością. Promuje godność osoby i jej wolność, rozumianą jako prawo do dobrego życia i moralnej samooceny.   

CitizenGo jest obecne na całym świecie. W Polsce działa od samego początku swojego powstania, od września 2013 r. Przedstawicielką polskiej grupy na arenie międzynarodowej jest Magdalena Korzekwa-Kaliszuk - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW, autorka oraz współautorka książek na temat więzi międzyludzkich oraz spraw społecznych. Występowała w ONZ, Radzie Europy i w wielu innych miejscach, gdzie reprezentowała głos zwyczajnych ludzi skupionych wokół CitizenGO. Jest z nią bardzo ciekawa rozmowa w ostatnim numerze „Wpisu”.

 BM

Numer 2/2018

Wiara Patriotyzm i Sztuka

Numer 2/2018

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.