Kolejny bluźnierczy spektakl! Feministki dokonały aborcji na Matce Bożej!

Kolejny bluźnierczy spektakl! Feministki dokonały aborcji na Matce Bożej!

Radykalne feministki symulują aborcję na Matce Bożej. Fot.: CNS/Twitter Radykalne feministki symulują aborcję na Matce Bożej. Fot.: CNS/Twitter Popisy aborcjonistek zawsze były podłe i ohydne, ale tym razem posunęły się jeszcze o jeden krok dalej. Z premedytacją obraziły nie tylko uczucia chrześcijan, ale dopuściły się też bezwstydnej, bluźnierczej i wołającej o pomstę do nieba profanacj.i

8 marca był dniem, w którym niemal w każdym mieście świata wojujące feministki wyszły na ulice, by walczyć o prawa do nieograniczonej aborcji, pigułki po czy darmową antykoncepcję. Pokazało to przy okazji, jak bardzo spłyciła się doktryna feminizmu, która obecnie sprowadza się już jedynie do seksu i spraw płciowych. Utożsamiające się z tą polityką mieszkanki Argentyny postanowiły nie być gorsze. Nie tylko wyszły w ten dzień na ulice, ale wykonały obrzydliwy, uliczny show, podczas którego dokonały symulację aborcji Dzieciątka Jezus z łona brzemiennej Matki Bożej. Aby dopełnić obraz bluźnierczej prowokacji, feministyczny „spektakl” odbył się przed katedrą w San Miguel de Tucumán, największym mieście w północno-zachodniej Argentynie.

Jedna z kobiet odgrywających ten obrzydliwy spektakl przebrana była w symbolizujące Maryję białe szaty i na głowie niosła błękitną chustę. Dodatkowo na jej szyi wisiał różaniec z korali. W pewnym momencie podczas widowiska kobieta ucharakteryzowana jako Maryja staje w rozkroku, unosi rękę w geście triumfu i rozgląda się po przechodnich i innych „aktorach” z wielkim zadowoleniem na twarzy. Dookoła niej szaleją cztery inne aktywistki ubrane na czarno z różowymi, imitującymi pochwy nakryciami głowy. Te kobiety następnie wyrywają spod tuniki brzemiennej Matki Bożej zakrwawione dziecko i rozrywają je na części. Dookoła tryska sztuczna krew…

Aktywistki uznały, że takie widowisko jest wspaniałym pomysłem na promowanie aborcji, a przy okazji wskazanie głównego ich zdaniem ciemiężyciela kobiet, czyli Kościoła i jego wyznawców. Według nich to Kościół ze swoimi zasadami rodem z ciemnogrodu jest winien temu, że kobietom wciąż przypomina się prawdę o tym, że dziecko jest człowiekiem od samego poczęcia i zasługuje na szacunek.

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Z drugiej strony zakrawa o ironię, że feministki rzekomo walczące o prawa kobiet, nie przyznają nawet podstawowego prawa do życia małym dziewczynkom. Rocznie 25 milionów dziewczynek pada ofiarą aborcji.

W krótkim czasie jest to kolejny przykry incydent, który miał miejsce w ojczyźnie papieża Franciszka. Również w Dzień Kobiet uczestniczki marszu kobiet chciały podpalić katedrę w Buenos Aires i brutalnie zaatakowały mężczyznę z flagą watykańską.

Czy ludziom, którzy są w stanie wymyślić i wykonać tak obrzydliwe przedstawienie, jak to powyżej opisane lub to które nie tak dawno miało miejsce w Polsce, gdzie gwałcono i wieszano figurę papieża św. Jana Pawła II, powinno się okazywać szacunek? Czy na ten szacunek nie należy wcześniej zapracować? I gdzie jest szacunek środowisk lewacko-liberalnych wobec ponad 2 miliardów chrześcijan na świecie?

Ksiądz Frank Pavone, znany w Ameryce działacz pro-life I dyrektor organizacji Priests for Life (pol.: Kapłani za życiem) tłumaczy, że „ to widowisko pokazuje jakie są fundamenty zatwardziałych pro-aborcjonistek. Nienawidzą Kościoła i chcą pozbyć się Jezusa, zmieść Go z powierzchni ziemi podczas każdej swojej manifestacji.”

Ośmiesza się i obraża Kościół, gdyż jest on ostoją prawdy, a prawda kłuje w oczy i w sumienia tych, którzy żyją od niej daleko. Św. Jan Paweł II przewidział te niebezpieczne trendy już 22 lata temu, kiedy w swej encyklice „Evangelium Vitae” pisał, że atak na godność człowieka i życie nienarodzone w swej istocie jest atakiem na podstawy naszej moralności: „Choć samo zjawisko eliminacji wielu ludzkich istot poczętych lub bliskich już kresu życia jest niezwykle groźne i niepokojące, równie groźny i niepokojący jest fakt, że nawet ludzkie sumienie zostaje jak gdyby zaćmione przez oddziaływanie wielorakich uwarunkowań i z coraz większym trudem dostrzega różnicę między dobrem a złem w sprawach dotyczących fundamentalnej wartości ludzkiego życia.”

Źródło: Lifenews

 

 

Komentarze (10)

 • Podpis:
  E-mail:
 • fan mortal kombat

  O ile do spraw religijnych podchodzę raczej negatywnie i uważam, że wierzący często przesadzają z nazywaniem każdej czynności profanacją, to tu mogę śmiało przyznać rację - to bezczelne znieważenie.

 • kiki

  ... o rodzinie i dzieciach bredzą hipokryci, którzy sami na sobie dokonali autoaborcji zakazując poczęcia i założemia rodziny...

 • Radek

  zakryte mordy ! czyz by sie wstydzily tego, co zaprezentowaly te ochlapy ludzkiej godnosci!

 • selena

  Co to za ludzie są/ Czym oni sie zajmują? Gdzie pracują? Toż to jakies wynaturzone degeneratki. Leczyc toto powinni albo odizolowac od normalnych ludzi.. To gorsze niz sepuku.

 • Krzyś54

  Nie czyny a rękoczyny!!!

 • Zbigniew

  szkoda ze ktoś wczesniej nie dokonał aborcji !!!- Nie miał by kto tak robic!!!

 • amlo

  Tak zgadzam się koniecznie potrzebny czyn egzorcyzmowania bo diabeł sieje zło wszędzie!

 • sarna

  Tu komentarz nic nie da, TU POTRZEBNE SĄ CZYNY.

 • MGR

  Argentyńczycy mają podobny temperament do Polaków. Przykładowo Niemcy tak nie robią. Oni są lepsi. Jeszcze lepsi.

 • staś

  szatan szaleje !!!!!!!!!!!!!

 • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.