George Soros finansuje placówki aborcyjne i „czarne marsze” w USA. Wydał na to ćwierć MILIARDA dolarów!

George Soros finansuje placówki aborcyjne i „czarne marsze” w USA. Wydał na to ćwierć MILIARDA dolarów!

O Georgu Sorosie słyszał chyba już każdy i nie od dziś wiadomo, że za znaczną liczbą lewackich manifestacji, strajków, idei i ugrupowań politycznych stoi właśnie on, multimiliarder z sakiewką bez dna.

Z ostatniego raportu Media Research Center wynika, że Soros wsparł finansowo około 100 amerykańskich i międzynarodowych instytucji proaborcyjnych niebotyczną kwotą prawie ćwierć miliarda dolarów (dokładnie: 246 684 217 USD). Pieniądze otrzymały grupy, które zadeklarowały poparcie dla tzw. Dnia Bez Kobiet, czyli licznych manifestacji, które miały miejsce 8 marca w ponad 50 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Dzień 8 marca coraz częściej kojarzony jest ze strajkami kobiet, które chcą wykrzyczeć swoje roszczenia równości, prawa do aborcji i wyboru antykoncepcji oraz zaprzestania wobec nich przemocy.

Jak donosi Media Research Center dzięki pieniądzom Sorosa wsparcie uzyskał również zorganizowany w Waszyngtonie styczniowy Marsz Kobiet, wymierzony przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Uczestniczki Marszu manifestowały pod Białym Domem, przeciwko prezydenturze Trumpa, gdyż nowy prezydent wg nich zagraża różnorodności, równości i prawom kobiet.

George Soros działał przy tym jak zwykle – nie wsparł bezpośrednio ani Marszu, ani Dnia Bez Kobiet, lecz wykorzystał swoją gigantyczną sieć instytucji i NGO-sów. Ten mechanizm zresztą wspaniale obnażył Andreas von Retyi w swej książce „George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata.” Pieniądze Sorosa trafiły bowiem do 100 grup, które następnie czynnie włączyły się w obydwa eventy feministyczne. Wsparcie uzyskały między innymi: Planned Parenthood, American Civil Liberties Union, Center for American Progress czy People for the American Way. Są to jedne z bardziej znanych i najmocniej działających instytucji, walczących o prawa kobiet, prawa środowisk LGTB, wolność religijną, seksualną czy prawo do aborcji. Szczególną uwagę należy zwrócić na Planned Parenthood, największą organizację aborcyjną w USA, która rocznie zabija ok. 350 tys. nienarodzonych dzieci w Stanach Zjednoczonych wykorzystując do tego 650 placówek w całym kraju.

George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata

George Soros. Najniebezpieczniejszy człowiek świata

Andreas von Rétyi

Kim jest naprawdę? Wygląda na to, że globalnym cinkciarzem, który dorobił się na gigantycznych spekulacjach walutami. Sam siebie kreuje na wielkiego filantropa, w rzeczywistości jest megazagrożeniem dla świata.

 

Oczywiście, ta gigantyczna suma 250 mld dolarów – której płatności zostały rozłożone na okres 14 lat – nie była zaplanowana tylko na jeden dzień czy jeden marsz. Przykładowo organizacja American Civil Liberties Union, która otrzymała ponad 37 mln dolarów przez Fundację Społeczeństwa Otwartego George’a Sorosa, walczy o to, aby w USA zamknąć szpitale katolickie. W 2015 r. ACLU wytoczyła proces katolickim placówkom medycznym, w których nie dokonywano aborcji, ale walkę przed sądem w zeszłym roku przegrała.

Z kolei CAP (Center for American Progress) prowadzi portal ThinkProgress, który po strzelaninie w klubie nocnym w Orlando rozpoczął wielką akcję propagandową określającą chrześcijaństwo jako religię bardziej niebezpieczną i nienawistną od islamu. CAP otrzymał od instytucji Sorosa ponad 12 mln dolarów.

 

Źródło: Media Research Center

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.