Obrzydliwa odpowiedź zwolenników aborcji na decyzję argentyńskiego Senatu!

Obrzydliwa odpowiedź zwolenników aborcji na decyzję argentyńskiego Senatu!

 Źródło: commons.wikimedia.org Źródło: commons.wikimedia.org

 

Trzy kościoły w Buenos Aires zostały zaatakowane przez wandali.

 Wściekłość zwolenników aborcji z powodu decyzji podjętej przez argentyńskie władza daje o sobie znać. W minionym tygodniu podczas weekendu wandale zaatakowali trzy świątynie w dzielnicy Almagro w Buenos Aires: kościoły parafialne pw. św. Marii z Betanii oraz Matki Bożej Bolesnej oraz sanktuarium Jezusa Eucharystycznego. Ochlapano je od zewnątrz czerwoną farbą, szczególnie celując w wizerunki Maryi; pojawiły się też dobrze znane druciane wieszaki, zawieszone na drzwiach, oraz antykościelne hasła: „Jedyny kościół, który oświeca, to ten, który płonie”, „Zmarłe kobiety już nie powrócą, panowie jesteście [za to] odpowiedzialni”, „Rozdział państwa od Kościoła”.

Księża posługujący w sanktuarium Jezusa Eucharystycznego opublikowali za pośrednictwem sieci społecznościowych następujący komunikat: „Pragniemy przekazać tym, którzy nas atakują, że nie uda się im odwieść nas od głoszenia Ewangelii, Dobrej Nowiny o Jezusie.Jesteśmy przyzwoitymi [,ale] nieidealnymi ludźmi, którzy swoją pracą próbują uczynić z Kościoła miejsce nadziei oraz godności. Nie bierzemy od państwa ani jednego peso i ze wszystkich sił pracujemy, aby uczynić lepszym życie argentyńskich dzieci, młodzieży, starszych i przede wszystkim najbiedniejszych. Jest nas tysiące zaangażowanych w tę misję i kiedy przyjdziecie w nocy z zasłoniętymi twarzami, aby oblewać farbą i obrażać, znajdziecie w nas niepokonalną barierę dobra, które zwycięża zło; znajdziecie także przebaczenie oraz siłę, której nikt nam nie odbierze, którą jest radość podążania za Jezusem. Możemy wam dać to, co mamy najlepszego: nasz chleb, nasz śpiew i nasz [braterski] uścisk, ponieważ pomimo wszystko jesteśmy braćmi”. Wyrazili także gotowość do rozmowy ze sprawcami.

Źródło: AICA, AM

 

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.