Australia: Młodociani neonaziści wzywają do eksterminacji Żydów!

Niechęc w stosunku do Żydów trwa od wieków i jest zjawiskiem występującym w wielu krajach świata.    Fot.: Beny Shlevich/2.0 Generic/Wikimedia Commons Niechęć w stosunku do Żydów trwa od wieków i jest zjawiskiem występującym w wielu krajach świata. Fot.: Beny Shlevich/2.0 Generic/Wikimedia Commons Neonazistowska grupa młodzieżowa Antipodean resistance rozpoczęła rasistowską kampanię w kilku szkołach na terenie australijskiego miasta Melbourne. Członkowie grupy rozwiesili na terenie szkół obraźliwe plakaty nawołujące do rasistowskich i antysemickich postaw. Obraźliwe postery zostały znalezione w trzech szkołach, jednak nauczyciele zdążyli zdemontować rozwieszone materiały zanim uczniowie przybyli na lekcje.

Plakaty miały uderzać w czarnoskórych i Azjatów, a także wzywać do eksterminacji Żydów. Podobno na jednym z plakatów znajdował się wizerunek złośliwego Żyda, wokół którego widniały słowa takie jak „multikulturalizm”, „degeneracja” czy „przecz z żydowską trucizną”.

Grupa prawdopodobnie powstała pod koniec ubiegłego roku, wtedy bowiem zaczęła prowadzić swoją stronę internetową, na której oprócz wyznawanych wartości, czy opisu poszczególnych akcji, można przeczytać hasło „Jesteśmy Hitlerami na których czekasz”. Młodzi ludzie sprzeciwiają się atakom terrorystycznym, zboczeniom i dewiacjom, gwałtom oraz wpajaniu ideologii gender już kilkuletnim dzieciom. Antipodean resistance jest zdania, że całe zło świata jest spowodowane działalnością Żydów. Stąd nawoływanie do ich eksterminacji. Oprócz tego grupa sprzeciwia się przebywaniu na terenie Australii osób o kolorze skóry innym niż biały. W swoje szeregi Antipodean resistance jest gotowa przyjmować jedynie białych, którzy dodatkowo mogą wykazać się dobrym zdrowiem, sprawnością fizyczną i nienagannym wyglądem zewnętrznym. Ponadto kandydat musi być wolny od uzależnień. Poprzez hasło „Nie wystarczy być białym” grupa stara się pobudzić do odpowiedzialnego i świadomego zachowania. Część założeń grupy, takie jak walka z homoseksualizmem, terroryzmem, czy gwałtem wydaje się słuszna, niestety wzorce jakie obrali młodzi ludzie nie są do zaakceptowania, wszystkie działania odbywają się pod szyldem swastyki i ideologii głoszonej przez Adolfa Hitlera.

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 

Grupa kilka razy w miesiącu urządza akcje, takie jak rozwieszanie plakatów, czy palenie socjalistycznych czasopism, podczas których demonstruje swoje poglądy. Niemal rok temu grupa z Melbourne przeprowadziła rasistowską akcję uderzającą w studentów chińskiego pochodzenia. Przyjeżdzający do kampusów studenci natykali się na plakat, na którym widniał napis „Uwaga! Chińczykom wstęp wzbroniony. Naruszenie zakazu podlega ściganiu lub deportacji”.

Australijskie antyfaszystowskie portale na razie nie biorą grupy Antipodean resistance na poważnie, a jej członków określają mianem Nipserów, czyli neonazistowskich hipsterów.

W sprawie udaremnionej akcji w kilku australijskich szkołach wypowiedziała się żydowska organizacja religijna Jewish Community Council of Victoria, która zdecydowanie potępiła antysemickie i rasistowskie plakaty.

Stojąca na czele organizacji Jennifer Huppert powiedziała "Jestem zdenerwowana. Ta forma nienawiści w progach naszych szkół jest przerażająca i stanowi bezpośredni atak na wysoko ceniony przez organizację multikulturalizm. Ukierunkowywanie tego na dzieci jest jeszcze bardziej naganne. Niestety, neonaziści i zwolennicy białej rasy zdają się być oczarowani wydarzeniami za granicą. Musimy powstrzymać tę nienawiść na swoim podwórku. Historia pokazuje, że mowę o nienawiści może prowadzić do ataków fizycznych wypełnionych nienawiścią”.

Nie wiadomo, czy wobec neonazistowskiej grupy młodzieńców zostaną wyciągnięte jakieś prawne konsekwencje.

 

Źródło: jwire, algemeiner, antipodean-resistance.info, kf

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.