85-latka ośmieliła się skrytykować homoseksualizm, posypała się na nią fala nienawiści.

Rozprzestrzeniający się homoseksualizm jest znakiem upadku naszej cywilizacji. Przez wieki wszystkie cywilizacje i główne religie potępiały tego typu dewiacje. Fot.: Tim Evanson/Wikimedia Commons Rozprzestrzeniający się homoseksualizm jest znakiem upadku naszej cywilizacji. Przez wieki wszystkie cywilizacje i główne religie potępiały tego typu dewiacje. Fot.: Tim Evanson/Wikimedia Commons Sally Naumann, 85-letnia staruszka, nie od dziś sprzeciwia się promowaniu homoseksualizmu na własnym podwórku w miasteczku Carlisle, w Stanach Zjednoczonych. Kilka lat temu ośmieliła się skrytykować zamieszczenie w ogrodzie przed świątynią kościoła unitarnego tęczowej flagi LGTB. Za swoją odwagę została wykluczona z kościoła! Mimo, że od 25 lat była tam parafianką, usłyszała, że jeżeli wróci do świątyni, to zostanie wezwana policja.

Końcem kwietnia bieżącego roku Sally Neumann napisała do redakcji lokalnej gazety list, w którym wyraziła swoją opinię i obawy związane z promowaniem homoseksualizmu w miasteczku. Oto treść listu:

 

Do Wydawcy.

Jednym z najsmutniejszych widoków jakie znam, jest piękna tęcza jako flaga witająca i zachęcająca do niesamowicie niebezpiecznych zachowań homoseksualnych. Za każdym razem, kiedy idę przez centrum mojego miasteczka Carlisle, widzę te flagi, a moje serce woła – dlaczego?! Dlaczego?!

Doprawdy, dlaczego ta flaga jest używana do mówienia pozytywnie o homoseksualizmie i propagowania takich zachowań? Gdzie jest opieka dla osób, które z tego czy innego powodu zaczęły zachowywać się w ten sposób? Homoseksualizm jest zachowaniem, nikt przecież nie rodzi się homoseksualistą.

Gdzie jest prawda? Gdzie jest pomoc dla takich ludzi? Wygląda na to, że pomagają tylko stoczyć się w dół do jednych z najgorszych chorób znanych człowiekowi. Wystarczy spojrzeć na stronę internetową Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób, aby uzyskać informację, jak niszczycielskie jest w rzeczywistości zachowanie homoseksualne. Następnie wejść na stronę pfox.org, by poznać historie byłych homoseksualistów.

Wiedząc jak wiele osób zostało zarażonych HIV i AIDS, a nawet umarło, bo taki jest rezultat zachowań homoseksualnych, zastanawia mnie, dlaczego ludzie wciąż promują te zachowania. Zostawcie w spokoju kościoły takie jak Kościół Unitarny i Zjednoczony Kościół Chrystusa.

 

Sally J. Naumann

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.


 

List Sally został zamieszczony niemal na ostatniej stronie gazety. Bardzo szybko posypała się na nią fala nienawistnej krytyki. Już w następnym numerze pojawiło się aż 9 listów, w których staruszka została nazwana ignorantką, ksenofobką i staruchą siejącą dezinformację i posługującą się mową nienawiści.  Niektórzy pisali, że jest uprzedzona, nietolerancyjna, oszczercza i złośliwa, a jej list w ogóle nie powinien był zostać dopuszczony do druku. Dodatkowo 85-latka została oskarżona o to, że jej list był bardzo krzywdzący i może być przyczyną aktów samobójczych i przemocy. W listach nie znalazł się jednak ani jeden konstruktywny argument, który mógłby zadać kłam faktom postawionym przez starszą kobietę.

Histeria osób propagujących homoseksualizm urosła do tego stopnia, że nawoływano nawet, aby na złość kobiecie porozwieszać tęczowe flagi w każdym oknie. Na placu przed kościołem Unitarnym w centrum miasta miano powtykać setki małych flag w kolorach LGTB. Niestety te środowiska nie chcą i nie potrafią podjąć konstruktywnej dyskusji, osoby o innych poglądach przedstawiających mocne argumenty natychmiast usiłuje się zakrzyczeć i zadeptać, żeby tylko nie mogły mówić dalej.

 

Źródło: Life Site News, kf

Komentarze (2)

 • Podpis:
  E-mail:
 • Piotr

  Cóż, nadchodzi powoli koniec cywilizacji. Nie bójmy się jednak - to musi się stać - tak zapowiedział przecież Bóg.

 • Mike

  "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego." NOWY TESTAMENT, 1 List do Koryntian. Szkoda mi tych biednych ludzi, możemy się modlić o ich nawrócenie, ale ostatecznie to oni sami mają wolną wolę i sami podejmą decyzję...

 • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.