ISIS opublikowało instrukcje dla zamachowców. Mają mordować policjantów

Flaga Państwa Islamskiego. Fot.: Telewizja Republika Flaga Państwa Islamskiego. Fot.: Telewizja Republika Tzw. Państwo Islamskie w rozpowszechnianym za pomocą internetu propagandowym materiale wideo wzywa islamistów w Niemczech do ataków na policjantów przy użyciu noża. Tamtejsze MSW potwierdziło istnienie nagrania.

Zamieszczony w sieci film jest szczegółową instrukcją dla morderców. Nagranie zatytułowane "Atakujcie ich" pokazuje proste metody ataku za pomocą noża, możliwe do przeprowadzenia dla każdego – czytamy w niemieckim dzienniku "Hamburger Abendblatt".

MSW w Berlinie potwierdziło istnienie nagrania i zaznaczyło, że film nie wyróżnia się specjalnie wśród wielu podobnych instrukcji autorstwa tzw. Państwa Islamskiego dostępnych w internecie.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.