"Twoje oczy i dzikie piękno"

„Twoje oczy i dzikie piękno”

Fot.: Global Look Press / Serguei Fomine Fot.: Global Look Press / Serguei Fomine

Dron, który poleciał do Kałmucji, sfotografował piękno słonego jeziora Manych-Gudilo w południowej Rosji tuż przy granicy z Kałmucją. 

Kałmucja  to niesamowicie piękna kraina. Jest to szczególnie widoczne z wysokości lotu ptaka - a dokładniej z drona. Aż trudno uwierzyć, że do „malowania świata” można wykorzystywać współczesne obrazy technologią używaną przecież niegdyś do strzelania.

Żródło/iz.ru/

Tatry. Cztery pory roku

Tatry. Cztery pory roku

Mieczysław Żbik

Ten piękny album wybitnego artysty fotografa Mieczysława Żbika opowiada o najwspanialszych górach Europy Środkowej. Autor przez wiele lat z wielkim entuzjazmem i profesjonalizmem utrwalał obrazy Tatr polskich i słowackich. Ukazał ich triumfujące piękno, ale także grozę i tajemnicę.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.