Odważny gest młodego piłkarza! Odmówił założenia tęczowej opaski, jako gestu poparcia dla ruchu LGBT.

Odważny gest młodego piłkarza! Odmówił założenia tęczowej opaski, jako gestu poparcia dla ruchu LGBT.

 Żródło: wikipedia.pl Żródło: wikipedia.pl

Josip Brekalo - zawodnik niemieckiego klubu ''Wilków'' - VfL Wolfsburg, odmówił nałożenia kolorowej opaski, która miałaby symbolizować poparcie dla środowisk LGBT. Chorwat podkreślił, że nie pozwala mu na to jego katolicka wiara.

,,Zostałem wychowany w katolickiej rodzinie. Jeśli ktoś ma inne poglądy, nic mi do tego, to indywidualna sprawa każdego człowieka. Jednak nikt nie zmusi mnie do ubierania opaski, która jest sprzeczna z moimi chrześcijańskimi poglądami''.

Klub z Niemiec zdecydował się wziąć w udział w akcji, która ma przekonywać, że jest on tolerancyjny dla wszystkich, także dla osób związanych ze środowiskiem LGBT. W tym celu wszyscy piłkarze mieli założyć na ręce tęczową opaskę.

20-letni Brekalo wyznał, że nie zamierza solidaryzować się ze środowiskiem LGBT. W niemczech zachowanie to wzbudziło ogromne kontrowersje i zostało uznane za przejaw braku tolerancji i homofobii.

A jednak - takie zachowanie to niezwykłe świadectwo wiary i odwagi w dzisiejszym świecie!

Żródło: telewizjarepublika.pl

Dyktatura gender

Dyktatura gender

Adam Bujak, ks. Dariusz Oko, Benedykt XVI, ks. Waldemar Chrostowski, Krzysztof Feusette

Z obrony skrajnej mniejszości zrodził się atak na olbrzymią większość. Z tolerancji dla odmienności - gloryfikacja dewiacji i wszelkich zaburzeń. Z badań nad wpływem kultury na zachowania człowieka - koncepcja inżynierii biologicznej. Z nowoczesnego wychowania - seksualizacja dzieci i to już od przedszkola. Ze swobody światopoglądowej - obowiązkowa ateizacja. Kompletna swawola przedstawiana jest jako prawdziwa wolność. Tak oto na naszych oczach rodzi się dyktatura ideologii gender.

 


Komentarze (1)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Hanys

    Brawo! Ale spokojnie: "pokojowy" islam kiedy tylko urośnie w niemczech wystarczająco w siłę, to pierwsze co zrobi, to zgodnie z koranem ukamienuje całe to lgbt - każdego z osobna i jeszcze urządzi z tego transmisję tv.

  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.