Brutalna walka grup islamskich na niemieckim lotnisku. ZOBACZ WIDEO!
Złoty tydzień

Brutalna walka grup islamskich na niemieckim lotnisku. ZOBACZ WIDEO!

Walka między Turkami a Kurdami na lotnisku w Niemczech. Fot.: Onlinemagazin     Walka między Turkami a Kurdami na lotnisku w Niemczech. Fot.: Onlinemagazin

Na niemieckim lotnisku doszło do brutalnej walki między Turkami czekającymi na swój wylot, a Kurdami, którzy przyszli protestować przeciwko polityce prezydenta Turcji.

Konflikt między Turkami, a Kurdami (którzy są mniejszością etniczną zarówno w Syrii, jak i w samej Turcji) trwa już bardzo długo, a sam prezydent Recep Erdogan jest zdecydowanem wrogiem Kurdów. Między innymi dlatego zdecydował się uczestniczyć w atakch na Syrię, podczas których jednak głównie koncentrował się na terenach zamieszkanych przez Kurdów. Na tym tle wrogość między obiema grupami wzrosła jeszcze bardziej.

Przedstawicieli obu tych grup etnicznych w Niemczech nie brakuje. Na lotnisku w Hanowerze odbył się dziś protest grupy kilkudziesięciu Kurdów przeciwko tureckiej ofensywie w Syrii. Na protest wybrali miejsce, gdzie odprawiani są pasażerowie tureckich linii lotniczych. Protest nie został zgłoszony, dlatego na miejscu nie było wzmożonych sił policji, co doprowadziło do walki. 


Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.

Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.

Paweł Stachnik, ks. Waldemar Cisło

Co trzy minuty gdzieś na świecie ginie jeden chrześcijanin; nie umiera naturalną śmiercią; ginie męczeńsko za to, że nie chciał wyrzec się Pana Jezusa. Świat z tego powodu nie lamentuje, wielcy politycy nie protestują, organizacje pozarządowe tego nie zauważają. Śmierć chrześcijanina - niemal zawsze z rąk muzułmanów – nie oburza mass mediów. Co innego nieszczęścia wyznawców islamu – to powinno nas poruszać.

Na początku protestujący skandowali hasła "Erdogan faszysta" czy "Erdogan terrorysta". Szybko doszło do szarpaniny, a w końcu do regularnej bitwy. Wzięło w niej udział około 200 osób, a policja miała duże trudności z rodzieleniem walczących.

Sprawa jak widać nie jest bagatelna, ale z uwagi na poprawność polityczną nie trafiła na czołówki portali czy gazet. Poniżej można zobaczyć nagranie wewnątrzislamskiej walki: 

ZOBACZ FILM (kliknij!)

 

Źródło: Onlinemagazin, Telewizja Republika

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.