Badanie USG uchwyciło niezwykły moment bliźniaczej miłości w łonie matki.

Badanie USG uchwyciło niezwykły moment bliźniaczej miłości w łonie matki.

Zdjęcie bliźniaków wykonanych podczas badania USG  Fot.: portal today.com Zdjęcie bliźniaków wykonanych podczas badania USG Fot.: portal today.com Dzięki badaniom USG rodzice mogą zobaczyć swoje dziecko jeszcze przed narodzinami, w dzisiejszych czasach jest to badanie powszechne i rutynowe. Właśnie podczas jednego z takich badań doszło do niezwykłej sytuacji w jednym ze szpitali w Pensylwanii.

22 letnia kobieta, Carissa Gill, udała się wraz ze swoim chłopakiem do kliniki, by jak co tydzień sprawdzić, jak rozwijają się ich dzieci. Carissa nosi ciążę bliźniaczą, która z gruntu uważana jest za zagrożoną, stąd stosuje się u niej bardzo częste badania USG metodą 3D.

Para zdążyła na dobre przyzwyczaić się do cyklicznych wizyt u lekarza, jednak tym razem podczas badania ich oczom ukazał się zachwycający widok. Bliźniacze siostry dały bowiem pokaz siostrzanej miłości, jakiej nikt nie spodziewał się w tych warunkach zobaczyć.

Jedna z sióstr najpierw pocałowała bliźniaczkę w policzek, a później obydwie znalazły się jeszcze bliżej siebie całując się w usta.

Polska. Panoramy

Polska. Panoramy

Adam Bujak, Andrzej Nowak

Takie książki wydawane są bardzo rzadko i stanowią niespotykany rarytas na półkach domowych bibliotek. "Polska. Panoramy" to monumentalny album, który prezentuje najpiękniejsze polskie krajobrazy. Majestat Giewontu, dostojność Wawelu, zamki, pałace, malownicze pola jakby wyjęte z mickiewiczowskich opisów przyrody, wzburzony Bałtyk, leniwe polskie rzeki - nasza Ojczyzna ujęta w dziesiątkach zdjęć panoramicznych.

 

Świadków miłości pomiędzy rodzeństwem było więcej, ponieważ Carissie i jej chłopakowi towarzyszyły matka i babcia dziewczyny. Obydwie nie ukrywały szoku i wzruszenia.

„Bella całowała Callie w policzek, a później faktycznie zaczęły się całować. To był piękny widok. Babcia była w szoku widząc co się dzieje,” wspomina szczęśliwa Carissa.

Siostry po raz pierwszy ucieszyły matkę w ten sposób, wcześniejsze badanie pokazywało jak bliźniaczki były oddalone od siebie w typowym ułożeniu, podczas którego jedna z sióstr mając kończyny na wysokości głowy drugiej zdawała się kopać bliźniaczkę po twarzy.

Matka dziewczynek już nie może się doczekać, aż będzie mogła opowiedzieć córkom jaką miłością darzyły się już w życiu płodowym. „Jeżeli w przyszłości będą się bić, będę im przypominać, że będąc w moim łonie obdarowywały się całusami”.

To wspaniałe, że dzisiejsza technologia pozwala na zobaczenie takich małych cudów, które świadczą o tym, że nawet tak małe, nienarodzone jeszcze dziecko potrafi okazywać uczucia i szuka bliskości drugiego człowieka.

Źródło: Today, kf

Komentarze (1)

  • Podpis:
    E-mail:
  • AGA

    Piękny artykuł ,poparty zdjęciami - wzruszyłam się.

  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.