,,Dzienniczek św. Siostry Faustyny'' w interpretacji Haliny Łabonarskiej w Radio Warszawa.

,,Dzienniczek św. Siostry Faustyny'' w interpretacji Haliny Łabonarskiej w Radio Warszawa.

Źródło: Biały Kruk Źródło: Biały Kruk

Czytanie Dzienniczka św. Siostry Faustyny w przez Halinę Łabonarską.

Dziś w Radio Warszawa 106,2 FM  http://www.radiowarszawa.com.pl/ o godzinie 13:30 Halina Łabonarska czytać będzie ,,Dzienniczek św. Siostry  Faustyny''.

Audycji można także słuchać w internecie: http://www.radiowarszawa.com.pl/radio-warszawa/

„(…)Faustynę odbieram-jak osobę bardzo mi bliską, do której zbliżam się duchowo od 35 lat i która pełni rolę mojej duchowej przewodniczki. Głębokość jej wiary była dla mnie olbrzymią podporą i wskazówką, jak prowadzić postać królowej Jadwigi Łokietkowej, która wśród członków swojej rodziny, (..)miała tylu świętych, a na koniec życia została mniszką klaryską”-czytamy w wywiadzie z Haliną Łabonarską, który przeprowadziła Jolanta Sosnowska 

Więcej w nr 6/2018 WPIS

 

AUDIOBOOK "Dzienniczek św. Siostry Faustyny" - czytany przez Halinę Łabonarską

AUDIOBOOK "Dzienniczek św. Siostry Faustyny" - czytany przez Halinę Łabonarską

Halina Łabonarska


„Dzienniczek” św. Siostry Faustyny to najczęściej tłumaczone polskie dzieło na świecie, ale przede wszystkim to perełka literatury mistycznej. Jest to lektura, która człowieka autentycznie zmienia i dotyka w samej duszy. Bóg każdemu z nas pokazuje drogę do świętości, ale z Siostrą Faustyną obcował bezpośrednio i bezpośrednio do niej przemawiał.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.