Niedziela autorów „Białego Kruka” – zapraszamy do słuchania Polskiego Radia 24 oraz Polskiego Radia Kraków

Niedziela autorów „Białego Kruka” – zapraszamy do słuchania Polskiego Radia 24 oraz Polskiego Radia Kraków

Michał i Wacław Klagowie Michał i Wacław Klagowie

W cieszącej się szczególnym powodzeniem wśród krakowskich słuchaczy audycji redaktora Grzegorza Bernasika „Sport w Radiu Kraków” gośćmi będą krakowscy fotoreporterzy sportowi Wacław Klag oraz jego syn Michał Klag.

Znakomici goście opowiedzą o trudnej sztuce fotografowania sportowców i powstawaniu książki „Wisła Kraków”.

Początek spotkania : niedziela, godzina 20.10.

Dwie godziny później, tuż po godzinie 22, Krystyna Szayna Dec , autorka „Najgroźniejszego agitatora sprawy polskiej” opowiadać będzie o bohaterze swojego dzieła, Harro Harringu, w cyfrowym Polskim Radiu 24.

Gospodarzami tego spotkania będą Krzysztof Masłoń i Krzysztof Zapert.

Serdecznie zapraszamy do słuchania.

Blaski i nędze życia w PRL

Blaski i nędze życia w PRL

Wacław Klag

Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać, gdy zapoznajemy się z tą książką… Niewątpliwie jest to najlepsza satyra, jaka ukazała się na temat PRL w formie książkowej, ale satyra jakże smutna, co widać już na samej dramatycznej okładce. Zapewne znajdą się tacy, którzy powiedzą, że przecież w PRL-u toczyło się też inne życie, były i radosne momenty - ano czasem były, ale jakoś się nie utrwaliły.


Wisła Kraków. Piękno i dramat sportu

Wisła Kraków. Piękno i dramat sportu

Wacław Klag

Wisła, sport i Kraków - te trzy słowa razem mówią bardzo dużo. Przypominają stuletnią historię klubu sportowego, którego osiągnięcia radowały serca Polaków od czasów zaborów, aż po chwilę obecną. Ileż to emocji i nadziei (często spełnionych, ale czasem nie...


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.