Pożegnanie Ojczyzny. Ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski.

Pożegnanie Ojczyzny. Ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski.

Album "Pożegnanie Ojczyzny" zawiera głęboko wzruszające fotografie dokumentujące ostatnią pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do Polski. Autorem zdjęć jest towarzyszący papieżowi przez cały pontyfikat mistrz fotografii Adam Bujak. Książka dokumentuje ostatnie spotkanie na polskiej ziemi, które miało miejsce w dniach od 16 do 19 sierpnia 2002 roku. Album zawiera również homilie i wypowiedzi ukochanego Ojca Świętego.

Pożegnanie Ojczyzny

Pożegnanie Ojczyzny

 

Choć pielgrzymka Jana Pawła II do Ojczyzny w sierpniu 2002 r. trwała zaledwie kilka dni, stała się przeżyciem niezapomnianym dla wszystkich. Te dni wypełnione były bowiem głębokimi treściami religijnymi i patriotycznymi. W "Pożegnaniu Ojczyzny" spotykamy naszego wielkiego rodaka na wieczornych rozmowach pod "papieskim" oknem na Franciszkańskiej 3, na krakowskich ulicach i małopolskich drogach, w konsekrowanej przez Papieża Bazylice w Łagiewnikach, na Dębnikach, podczas Mszy św.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.