Szokujące treści w podręczniku dla sześciolatków!

Szokujące treści w podręczniku dla sześciolatków!

 Źródło: https://twitter.com/AZdzitowiecki/status/1034202405536071682 Źródło: https://twitter.com/AZdzitowiecki/status/1034202405536071682

Podany wyżej, szokujący tekst to zaledwie ułamek tego, co znaleźć można w elementarzu.

Według tak przedstawionego modelu rodziny, polskie kobiety mają żenić się z Żydami i Murzynami i ma być to absolutnie normalne.

Wydawnictwo MAC przygotowało cykl podręczników dla przedszkolaków. Jak piszą na swojej stronie: ,, ,,Olek i Ada'' to nowa, zgodna z założeniami aktualnej podstawy programowej, propozycja dla przedszkolaków.  To efekt naszych 30-letnich doświadczeń i oraz konsultacji z nauczycielami i derektorami placówek wczesnoszkolnych ...''. To treści ,,idealnie dostosowane do obowiązującej podstawy programowej wychowania przedszkolnego MEN''.

Nie wiemy jaki zasięg będzie mieć ta treść, do ilu dzieci dotrze, jak powszechnie elementarz będzie używany.

Zdjęcie podręcznika ukazało się min. na Twitterze i zszokowało polskich rodziców. Internauci po opublikowaniu fragmentów w internecie nie kryją oburzenia i wysyłają zapytania do Ministerstwa Edukacji. Na razie jednak nie ma żadnych oficjalnych danych, w ilu placówkach korzysta się z tego podręcznika.

"Lewacki sabotaż", "skandaliczna poprawność polityczna", "absurd z zachodu" - między innymi takie epitety padają w komentarzach w sieci.

Źródło: fronda.pl oraz wicipolskie.org

 

Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.

Imigranci u bram. Kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.

Paweł Stachnik, ks. Waldemar Cisło

Co trzy minuty gdzieś na świecie ginie jeden chrześcijanin; nie umiera naturalną śmiercią; ginie męczeńsko za to, że nie chciał wyrzec się Pana Jezusa. Świat z tego powodu nie lamentuje, wielcy politycy nie protestują, organizacje pozarządowe tego nie zauważają. Śmierć chrześcijanina - niemal zawsze z rąk muzułmanów – nie oburza mass mediów. Co innego nieszczęścia wyznawców islamu – to powinno nas poruszać.


Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.