Polskie krajobrazy w jesiennej i zimowej szacie.

Polskie krajobrazy w jesiennej i zimowej szacie.

Trudno nie zachwycić się polskimi krajobrazami. Polska cieszy swoimi malowniczymi i różnorodnymi widokami nie tylko latem, ale i zimą, kiedy drzewa, pola i budowle pokrywa warstwa puszystego śniegu, a jeziora i rzeki skuwa błyszczący lód. Swój niepowtarzalny urok ma także jesień, która ubogaca krajobraz pięknymi barwami i babim latem, w którym tańczą promienie słońca.

Najbardziej urzekające krajobrazy zostały zgromadzone w książce Polska. Panoramy, autorem cudownych widoków jest mistrz fotografii Adam Bujak.

 

Polska. Panoramy

Polska. Panoramy

Adam Bujak, Andrzej Nowak

Takie książki wydawane są bardzo rzadko i stanowią niespotykany rarytas na półkach domowych bibliotek. "Polska. Panoramy" to monumentalny album, który prezentuje najpiękniejsze polskie krajobrazy. Majestat Giewontu, dostojność Wawelu, zamki, pałace, malownicze pola jakby wyjęte z mickiewiczowskich opisów przyrody, wzburzony Bałtyk, leniwe polskie rzeki - nasza Ojczyzna ujęta w dziesiątkach zdjęć panoramicznych.

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.