Barwy i kształty przedwiośnia utrwalone przez artystę!

Barwy i kształty przedwiośnia utrwalone przez artystę!

Wiosna w kalendarzu pojawi się już za tydzień. Tymczasem wszystko wkoło jest szare, zamglone, a niebo zachmurzone. Brakuje pełnego, słonecznego światła, które jest sprzymierzeńcem fotografa. Wydawałoby się, że artysta nie znajdzie jeszcze zachęty do twórczości. Jednak wbrew pozorom jest teraz czas na fotografowanie. W przyrodzie można uchwycić dynamiczne formy plam barwnych, które o tej porze roku tworzą ciekawe, abstrakcyjne układy. Nie przesłonięte przez drzewa detale zabytkowych budynków są dostrzegalne, a na fotografii tworzą linearne, graficzne formy. Mgły o poranku zamieniają widoki w rozmyte akwarele. Adam Bujak po mistrzowsku posługuje się tymi środkami artystycznymi.

 

 

 

Komentarze (0)

  • Podpis:
    E-mail:
  • Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Wpisy są moderowane przed dodaniem.

Zamknij X W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.